mohu porovnat s předchozím mod...
mohu porovnat s předchozím modelem rcr4, který byl bezchybný, pouze chyběla lepší gumicka na konci nohavic... délka nohavic a guma na jejich konci u tohoto modelu je super, tzn zde je určitě posun k lepšímu. nicméně vložka je oproti předchozímu modelu nepatrně zmenšená a lehce posunuta dopředu, což není úplně tak komfortni jako u rcr4. oceňuji
- Moisture management
- Stability
- Lightweight
- Value for money

