Dobrý den)objednávala jsem si,...
Dobrý den)objednávala jsem si, raketky, kšiltovku, a boty tihle)Všechno super,kvalita je dobrá, ale to balení mohlo by byt lepší,na boty jsem ne dostala žádnou krabicy,nebo aspoň obal do čeho by to mohlo být zabaleno,no a vlastně všechno bylo jenom hozené do krabice velké)
- Fit
- Fitting comfort
- Value for money

