Nem olyan jó, mert nagyon pici...
Nem olyan jó, mert nagyon pici a tekerő gomb, így nehéz rögzíteni vele a telefont. Volt már, hogy útközben kiesett belőle a telefonom, a fent említett hiba miatt.
- Compatibilité
- Stabilité
- Facilité d'utilisation
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

